Kasetli Tente

Kasetli Tente

Kasetli tente estetiğe önem verenlerin tercihiyle kullanımı her geçen gün daha fazlalaşan popüler bir tente modelidir. Diğer tente modellerinden farklı özelliklere sahip olan ürünümüz, tentenin kapanması durumunda kasetli yapısı sayesinde kumaşın korunmaya alındığı özel bir modeldir. Bu sayede tente kumaşı açıkta kalmayarak dış etkenlere karşı korunaklı hale gelir. Böylece daha uzun süre kullanım avantajı sağlar. Hemen tüm mekânlarda kullanıma uygun olan kasetli tente, kafe, restoran türü işletmelerde sıkça karşılaşılan bir modeldir. Müşteri beklentilerine uygun olarak farklı renk ve desenlerde üretilen kasetli tenteler, güneşin yakıcı etkilerinden koruma sağladığı gibi, rüzgârlı ve yağmurlu havalarda da mekânların koruyucusu olmaktadır.
 
Kasetli Tente Modelleri
Kasetli tente üstün koruyucu özellikleri sayesinde solma, yıpranma gibi etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Otomasyon sistemine uygun olarak üretilen kasetli tenteler, bu özelliği sayesinde her zaman canlı renkleri ve ilk günkü canlılığını koruyabilmektedir. Bakım maliyetlerini önemli ölçüde düşürerek kullanıcısına ekonomik kazanç sağlayan model, tente sistemleri arasında en fazla tercih edilen ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.
 
Kasetli Tente Özellikleri Nelerdir?
Kasetli tente modelinin en önemli özelliklerinde biri, müşteri ihtiyaçlarına göre istenilen renk ve desende üretiliyor olmasıdır. Kullanılan kumaşın uzunluğuna göre 3,5 metreye kadar açılabilen kasetli tente, PVC malzeme kullanılarak yapılan gövdede en iyi şekilde korunmaktadır. Tente kapanırken kumaş sarılarak kaset içerisinde muhafazaya alınırken, kaset önüne monte edilen fırçalar tentenin günlük temizliğini otomatik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kaset kısmında yer alan conta sayesinde tam kapanma sağlanarak kumaşın tüm dış etkenlere karşı korunması sağlanmaktadır.
• Renk ve desen seçeneğinde çeşitlilik
• Üstün koruma özellikleri
• Uygun fiyat
• Kolay ve pratik kullanım
• Uzun yıllar bozulmadan kullanma garantisi
Kasetli tente modelinin sağladığı en önemli avantajlar arasında yer almaktadır. Kasetli tente modellerinin özelliklerinden bir diğeri de, şık ve göz alıcı mekânların oluşumuna katkı sağlayarak dikkat çekici görsellikler oluşturmasıdır. Yaşam alanlarını en üstün konfor özellikleriyle değişime uğratan kasetli tente modelleri oldukça uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla satışa sunulmaktadır.
 
Kasetli Tente Fiyatları
Kasetli tente oldukça özel bir ürün çeşididir. Çağdaş ve modern mekânlar oluşturmak isteyen bireysel ve kurumsal işletmeler tarafından tercih edilen ürün, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekicidir. Kasetli tenteler kullanılacağı alanın ebatlarına göre fiyat farklılığı göstermektedir. Kullanılacak olan kumaşın kalitesi de tente fiyatlarına etki etmekle birlikte, elde edilen şık ve modern görünüm tüm bunların ötesindedir. Tente siparişi öncesinde kurulacak alanın kısa bir keşifle belirlenmesi, kurulacağı alanın özelliklerine uygun eğimlerin önceden tespit edilmesi önemlidir. Böylece müşteriye özel bir tente üretilmesi ve mekânın şık görünmesi sağlanmaktadır.
Kasetli tente ticari faaliyet gösteren işletmelerin yanı sıra, havuz başlarında veya yaz bahçelerinde de mükemmel uyumuyla tercih edilebile bir tente modelidir. Güneşin yakıcı sıcaklığı ve sağlığa zararlı ultraviyole ışınlarından koruma sağlayan kasetli tenteler, yaz aylarının sağlıklı bir şekilde geçirilmesine de katkı sağlamaktadır. Yaz sıcaklarının yanı sıra yağmurlu havalarda da kurtarıcı rol üstlenen kasetli tente modelleri, oldukça pratik kullanımıyla her türlü hava şartlarında kıs sürede açılıp kapanabilmektedir.
 
 
Üstün kalite özellikleriyle farklı mekânlar yaratarak yaşam konforunu en üst düzeye çıkaran kasetli tente modelleri, kolay kurulumu ve uzun yıllar yıpranmadan kullanılabilme özelliğine sahiptir. Birçok yaşama alanında kullanılarak popüler hale gelen kasetli tenteler, yaşama alanlarını renklendirmek, şık ve modern alanlar oluşturmak isteyen tüm bireylerin ortak tercihleri arasındadır. Siz de yaşam alanlarınızda farklılık yaratmak için kasetli tente modelleri arasından tercih yapabilir, mekanlarınıza farklı bir boyut getirebilirsiniz.
Whatsapp Tıkla Ara