Karpuz Tente

Karpuz Tente

Karpuz tente sistemi, ilk bakışta karpuz şeklini ve dilimlerini andırdığından karpuz tente adını almıştır. Oldukça şık bir tente sistemidir. Farklı renk seçeneklerine sahip olması sayesinde, modern bir görünüm sunar. Bu nedenle her seviyede; otel, lokanta, kafe ve diğer işletme alanlarında kullanıma uygun bir tente sistemidir.
 
Karpuz tente modelleri, diğer tenlere kıyasla daha geniş monte edilebilir alanlara sahiptir. Örneğin pencereler için de montesi kolay ve uygundur. Bu aynı zamanda kapı girişi için de geçerlidir. Dekoratif olarak da beklentileri fazlasıyla karşılayan karpuz tente, kullanımı son derece kolay olup, her türlü hava koşullarında uzun yıllar dayanıklılık gösteren kumaş yapısına sahiptir.
 
İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz karpuz tente modelini sizlere en uygun fiyat teklifi ile sunmaktayız. İstanbul’un neresinde olursanız olun, adrese kadar gelen profesyonel ekibimiz ölçülendirme işlemi ardından tente sistemi için sizlere en uygun fiyat teklifini sunar ve kabul etmeniz durumunda da belirlenen gün ve saatte montaj-kurulum işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştirir.
 
Karpuz Tente Sisteminin Özellikleri Nedir?
Karpuz tente sistemini, diğer tente sistemleri ile kıyasladığımızda özellikle de görsel olarak çok daha etkileyici ve özel olduğunu görebiliyoruz. Bunun dışında işlevsellik olarak da pek çok özelliği bulunmaktadır.
 
Oldukça şık bir tente modeli olan karpuz tente; kafe, restoran, mağaza, AVM gibi pek çok işletme modeli için uygun bir sistemdir.
Güneş, yağmur ve her türlü hava koşullarına dayanıklı kumaş yapısı, uzun yıllar kullanıma uygundur.
Fiyat olarak, diğer tente sistemlerine kıyasla da oldukça ekonomiktir.
Monte işlemi daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.
 
 
Tüm bu özellikleri ve daha fazlası ile karpuz tente sistemleri beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir tente sistemidir.
 
Karpuz Tente Fiyatları Ne Kadar?
Sizlere olabilecek en uygun karpuz tente fiyatları sunmaktayız. İstanbul’un neresinde olursanız olun, firmamız ile iletişime geçerek, karpuz tente kurulumunun gerçekleştirileceği alan ile ilgili bilgileri vermeniz yeterli olacaktır. Böylelikle uygun saatte ekibimiz gelerek ön incelemeyi yapar ve talep ettiğiniz karpuz tente modeli için sizlere; imalat, satış ve kurulum dair genel toplam, en uygun fiyat teklifini sunar. Uygun fiyat teklifimizi kabul etmeniz durumunda da, yine belirlenecek olan tarihte karpuz tente kurulum ve montaj işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.
 
Hizmet sürecimizde her daim profesyonelliği ön planda tutmaktayız. Bu nedenle kurulum sürecinde sıfır hatasız bir şekilde, montaj ve kurulum işlemlerini tamamlamaktayız. İletişime geçmeniz yeterlidir.
Whatsapp Tıkla Ara