Atlas Pergola Sistem

Atlas Pergola Sistem

Atlas açılır-kapanır pergola sistemi, açık alanların kötü hava koşullarında bile tek bir dokunuşla kapatılarak iç mekan konforunu daha geniş alanlarda yaşamanıza olanak veren gelişmiş bir çözümdür. Sistemlerimiz 10m’ye kadar oval açılım sağlamaktadır.Taşıyıcı ray profili 110x150x3 mm kesitte olup çift yan kanallı ray profili kullanılmaktadır.Hareketli aydınlatma modülleri, plastik kasalı LG markalı power led armatürlerdir.Sistem üzerinde kullanılacak vida somun ve bağlantı aparatları paslanmaz özellikli olacaktır.Her türlü hava koşuluna dayanıklı, su geçirmeme özelliğine sahip gelişmiş pvc bloklardan oluşan SİOEN marka blockout kumaş kullanılmaktadır Hareketli sağlayan motor sistemleri Fransız menşeili Somfy marka olacaktır.Ürünümüz 5 Yıl garantilidir.

Diğer Ürünlerimiz

Sirius Pergola Sistemleri

Ön Ayaklı Düz Eğimli Motorlu Pergola Sistemi, modern hatlardaki eşsiz tasarımı ve güçlü yapısıyla sizlere üst seviyelerde konfor sunmaktadır. Motorlu Pergola Sistemlerimizde mekanlarınıza, şık ve estetik bir görünüm katan Spot Led Aydınlatma armatürleri kullanılmaktadır. Farklı seçeneklere sahip Led Aydınlatmalar sayesinde konforun keyfini tek bir tuşa dokunarak yaşama imkanı bulacaksınız.
Daha Fazla

Orion Pergola Sistemleri

Patella Alfa 16 Ön Ayaklı Düz Eğimli Motorlu Pergola Sistemi, modern hatlardaki eşsiz tasarımı ve güçlü yapısıyla sizlere üst seviyelerde konfor sunmaktadır. Mekanlarınız da oluşturulacak yeni yaşam alanlarınızın, mevsim şartlarına karşı en iyi şekilde uyum sağlayabilmesi için tasarlanmış olan Ön Ayaklı Düz Eğimli Motorlu Pergola Sistemlerimiz sayesinde yağan Kar ve Yağmur suyunun gizli tahliye noktalarından aktarılması sağlanmıştır.
Daha Fazla

Pergola Hercules

Gölgelendirme sistemleri arasındaki en çok tercih edilen yaygın bir sistemdir. Mekanlarınızda daha geniş ve ferah görünüm sağlaması ıçın farklı renklerde kumaş ve ışıklandırma seçeneği sunar.
Daha Fazla
Whatsapp Tıkla Ara