Orion Pergola Sistemleri

Orion Pergola Sistemleri

Patella Alfa 16 Ön Ayaklı Düz Eğimli Motorlu Pergola Sistemi, modern hatlardaki eşsiz tasarımı ve güçlü yapısıyla sizlere üst seviyelerde konfor sunmaktadır.
 
Mekanlarınız da oluşturulacak yeni yaşam alanlarınızın, mevsim şartlarına karşı en iyi şekilde uyum sağlayabilmesi için tasarlanmış olan Ön Ayaklı Düz Eğimli Motorlu Pergola Sistemlerimiz sayesinde yağan Kar ve Yağmur suyunun gizli tahliye noktalarından aktarılması sağlanmıştır.
 
Ön Ayaklı Düz Eğimli Motorlu Pergola Sisteminde; ürünlerin arka bölümleri mevcut yapıya veya bizim oluşturacağımız bağımsız bir yapıya sabitlenmektedir. Ön bölüm ; estetik görünüme ve sağlam yapıya sahip ön dikmelerin ve üzerinde bulunan gizli su tahliyeli derelere bağlanmaktadır.
 
Sistemdeki bütün metal aksam ve parçalar galvaniz malzemelerden imal edilmekte ve elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. Montaj bağlantıları için kullanılan malzemelerde paslanmaz inox kullanılmaktadır.
 
Bu tasarımı ve yapısı sayesinde mekanlarınıza değer katan Ön Ayaklı Düz Eğimli Motorlu Pergola Sistemlerimiz sizlere özel çözümler üretmektedir.
 
Alfa 16 Motorlu Pergola Sistemlerimizde kullanılan Motor, kumaş, alümiyum ve çelik konstrüksiyon ile ürün montaj parçaları 5 YIL Garantilidir.
 
Ray Kayışlarımız, 7 YIL boyunca  Kayış Kopmama Garantilidir. 
 
Alfa 16 Motorlu Pergola Sistemlerimiz; 25 cm Kar yüküne ve 70 nw/h rüzgara karşı dayanıklıdır.
 
Sistemlerimizde kullandığımız ürünler, İSO ve CE Sertifikalıdır.  

Diğer Ürünlerimiz

Sirius Pergola Sistemleri

Ön Ayaklı Düz Eğimli Motorlu Pergola Sistemi, modern hatlardaki eşsiz tasarımı ve güçlü yapısıyla sizlere üst seviyelerde konfor sunmaktadır. Motorlu Pergola Sistemlerimizde mekanlarınıza, şık ve estetik bir görünüm katan Spot Led Aydınlatma armatürleri kullanılmaktadır. Farklı seçeneklere sahip Led Aydınlatmalar sayesinde konforun keyfini tek bir tuşa dokunarak yaşama imkanı bulacaksınız.
Daha Fazla

Pergola Hercules

Gölgelendirme sistemleri arasındaki en çok tercih edilen yaygın bir sistemdir. Mekanlarınızda daha geniş ve ferah görünüm sağlaması ıçın farklı renklerde kumaş ve ışıklandırma seçeneği sunar.
Daha Fazla

Atlas Pergola Sistem

Atlas açılır-kapanır pergola sistemi, açık alanların kötü hava koşullarında bile tek bir dokunuşla kapatılarak iç mekan konforunu daha geniş alanlarda yaşamanıza olanak veren gelişmiş bir çözümdür. Sistemlerimiz 10m’ye kadar oval açılım sağlamaktadır.
Daha Fazla
Whatsapp Tıkla Ara