Sirius Pergola Sistemleri

Sirius Pergola Sistemleri

Mekanlarınız da oluşturulacak yeni yaşam alanlarınızın, mevsim şartlarına karşı en iyi şekilde uyum sağlayabilmesi için tasarlanmış olan Ön Ayaklı Düz Eğimli Motorlu Pergola Sistemlerimiz sayesinde yağan Kar ve Yağmur suyunun gizli tahliye noktalarından aktarılması sağlanmıştır.
 
Ön Ayaklı Düz Eğimli Motorlu Pergola Sisteminde; ürünlerin arka bölümleri mevcut yapıya veya bizim oluşturacağımız bağımsız bir yapıya sabitlenmektedir. Ön bölüm ; estetik görünüme ve sağlam yapıya sahip ön dikmelerin ve üzerinde bulunan gizli su tahliyeli derelere bağlanmaktadır.
 
Sistemdeki bütün metal aksam ve parçalar galvaniz malzemelerden imal edilmekte ve elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. Montaj bağlantıları için kullanılan malzemelerde paslanmaz inox kullanılmaktadır.
 
Bu tasarımı ve yapısı sayesinde mekanlarınıza değer katan Ön Ayaklı Düz Eğimli Motorlu Pergola Sistemlerimiz sizlere özel çözümler üretmektedir.

Diğer Ürünlerimiz

Orion Pergola Sistemleri

Patella Alfa 16 Ön Ayaklı Düz Eğimli Motorlu Pergola Sistemi, modern hatlardaki eşsiz tasarımı ve güçlü yapısıyla sizlere üst seviyelerde konfor sunmaktadır. Mekanlarınız da oluşturulacak yeni yaşam alanlarınızın, mevsim şartlarına karşı en iyi şekilde uyum sağlayabilmesi için tasarlanmış olan Ön Ayaklı Düz Eğimli Motorlu Pergola Sistemlerimiz sayesinde yağan Kar ve Yağmur suyunun gizli tahliye noktalarından aktarılması sağlanmıştır.
Daha Fazla

Pergola Hercules

Gölgelendirme sistemleri arasındaki en çok tercih edilen yaygın bir sistemdir. Mekanlarınızda daha geniş ve ferah görünüm sağlaması ıçın farklı renklerde kumaş ve ışıklandırma seçeneği sunar.
Daha Fazla

Atlas Pergola Sistem

Atlas açılır-kapanır pergola sistemi, açık alanların kötü hava koşullarında bile tek bir dokunuşla kapatılarak iç mekan konforunu daha geniş alanlarda yaşamanıza olanak veren gelişmiş bir çözümdür. Sistemlerimiz 10m’ye kadar oval açılım sağlamaktadır.
Daha Fazla
Whatsapp Tıkla Ara