Şeffaf Tente

Şeffaf Tente

Şeffaf tente(Branda),dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika,naylon ve ya branda olup şeffaf olduğundan dolayı iç ve dış yüzeyi gösterme özelliği olan tente çeşidir.Şeffaf alanın dışında kalan kenar kısmı farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.Renk seçenekleri sayesinde ortama uyumlu bir hal alabilmektedir.
 
 
Şeffaf tente hava durumuna göre kenarlarındaki fermuarlar aracılığıyla katlanarak sadece tavan kısmı kalacak şekilde açık alana dönüştürülebilme özelliğine sahiptir.Aynı zamanda kullanım alanını dış ortamlardan koruyarak içeriye soğuk havanın girmesine engel olup ortamın nem ve ısı yalıtımını sağlar.
 
 
Şeffaf tente sadece soğuk havalarda kullanılmayıp diğer dış etkilere karşı da koruyarak dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir.Şeffaf tente dört mevsim kullanıldığından yazın sıcak havadan dolayı çekme yapabilmektedir.Bu yüzden branda kalınlığı 0.60 mm ile 0.80 mm alınması tavsiye edilmektedir.
 
 
Kafe,restaurant,otel,kış bahçeleri gibi kullanım alanlarına cam balkon maliyeti yüksek olduğundan dolayı şeffat branda tercih edilmektedir.Yaz aylarında katlanabilir özelliği sayesinde katlanılıp,kışın ise yağmur,kar gibi yağışların olduğu zamanlarda ise yan tarafları kapatılarak yağışların içeriye girmesi önlenebilir.Böylece mekanınızın oturma alanı daha geniş olabilmektedir.

Diğer Ürünlerimiz

Sabit Tente

Sabit tente sistemleri şık ve dekoratif duruş özellikleriyle oldukça sık kullanılan bir tente modelidir. Genellikle kapı ve pencerelerin saçak kısımlarının üzerine monte edilmek suretiyle kullanılan sabit tenteler faklı renk ve desen çeşitliliği ile de tercih sebebi olmaktadır.
Daha Fazla

Karpuz Tente

Karpuz tente sistemi, ilk bakışta karpuz şeklini ve dilimlerini andırdığından karpuz tente adını almıştır. Oldukça şık bir tente sistemidir. Farklı renk seçeneklerine sahip olması sayesinde, modern bir görünüm sunar. Bu nedenle her seviyede; otel, lokanta, kafe ve diğer işletme alanlarında kullanıma uygun bir tente sistemidir.
Daha Fazla

Şemsiye Tente

Güneş, yağmur ve kar gibi etkenlere karşı koruyucu görev üstlenen tenteler, son zamanlarda oldukça gelişmiş, bahçe ve balkon gibi alanların en çok kullanılan aletleri arasında girmiştir. Sektör geliştikçe tente modelleri de farklı tarzlara bürünmekte ve daha koruyucu kumaşlara sahip modeller üretilmektedir. Şemsiye tente modelleri de aynı şekilde yeni tasarım ve teknoloji altında sektörde yerini alan ve en çok rağbet gören bahçe mobilyalarından biri olmaktadır
Daha Fazla

Körüklü Tente

Kumaş altında oluşturulan ve kesinlikle paslanma ya da kırılma yaşamayacak olan sert bir malzeme yapılanması ile birlikte kullanım ömrünü biraz daha uzatan modellerden bir tanesi de körüklü tente modelleri olarak karşımıza çıkıyor. İskelet sisteminde herhangi bir arızalanma durumu söz konusu değildir ve doğru kullanım sağlandığı takdirde uzun yıllar faydalanabileceğiniz modellerden bir tanesi demek de doğru olacaktır.
Daha Fazla
Whatsapp Tıkla Ara