Alüminyum Cam Kapı

Alüminyum Cam Kapı

Alüminyum yapılara inanılmaz estetik ve prestij kazandırıyor. Yaşadığımız mekanlar, bürolarımız, mağazalarımız artık daha aydınlık, daha ferah.  Alüminyum dış mekan giriş kapıları 10mm. kalınlığındaki float camdan üretiliyor. Temperleme işleminden geçen. Alüminyum cam kapılar ortalama 2500 kg/cm²lik büyük darbe direnciyle çok dayanıklı ve güvenli. Yatay temperleme teknolojisiyle üretilen Alüminyum cam kapılar uzun ve kısa kenar boyunca 1000 mm.’de 1 mm.. bombelik toleransıyla dikey temperlenmiş cam kapılardan çok daha düzgün. Dikey temperleme ile üretilen cam kapılardaki temperleme yanıkları, kamburluk ve askı kanca izlerini cam kapılarda görmek mümkün değil. Alüminyum, 2100×750/800/850/900/950/1000 mm’lik standart ebatların dışında 1100 mm. genişlik, 2100 mm. yüksekliğe kadar standart dışı çalışmalar da yapılabiliyor. 10 mm.’lik kalınlığın yanı sıra 8 mm.’lik cam kapılar yine Alüminyum’da. Vidasından cıvatasına, kapı kolundan menteşesine kadar tüm yerli veya ithal aksesuarları Alüminyum’dan sağlamak mümkün. Buzlu, desenli, renkli (bronz ya da füme), emaye baskı boyalı, sablajlı, amblemli, kanal işlemeli çeşitleriyle beğeninize göre bir Alüminyum cam kapı mutlaka var.

Diğer Ürünlerimiz

Otomatik Cam Kapı

Avrupa mekanizma ve profil sistemleri ile son derece uzun ömürlü ve şık çözümdürler. Emniyet fotoselinin yanısıra, yaya sıkıştırma emniyet sistemine sahip olan fotoselli cam kapılar, iş yerinizin prestijini tamamlayan ve bunu müşterilerinize kapıda sunmaya başlayan bir üründür.
Daha Fazla

Cam kapı

Cam Kapı sistemleri kaliteli malzemeler kullanılarak en yüksek standartlarda üretilmektedir. Cam kapı sistemleri, kullanım alanları itibari ile ev girişleri , işyerleri, mağaza, dükkan ve mekan girişleri gibi birçok alanda monte edilebilir geniş bir uygulama alanına sahiptir.
Daha Fazla
Whatsapp Tıkla Ara